Equip Directiu


Professors Coordinadors

Cap d’Àrea de Conservació i Restauració
Professora Marga Quiles Roca
Conservació i Restauració
mquiles@xtec.cat


Cap d’Àrea de Qualitat i Formació Contínua
Professora Sílvia Marín Ortega
Conservació i Restauració
smarin35@xtec.cat


Coordinador d’Informàtica
Professor Àlex Lorenz Bernad
Conservació i Restauració
aloren12@xtec.cat

Cap d’Àrea de Ciències, Humanitats, Plàstica i Tecnologia
Professor Josep Bracons Clapés
Catedràtic. Historiador de l’art
jbracons@xtec.cat


Cap d’Àrea d’Atenció a l’estudiant i beques
Professora Matilde C. Cortés
Catedràtica. Dibuix artístic
matildec.cortes@gmail.com


Coordinadora Lingüística
Professora Verónica Ramírez Calise
Història de l’Art
veronicaramirez.calise@gmail.com


Cap d’Àrea de Mobilitat i Erasmus
Professora Gemma Orge Esquerda
Conservació i Restauració
erasmus@escrbcc.cat


Coordinadora de Formació Professional
Professora Sílvia Franch Pagés
Conservació i Restauració
sfranch@xtec.cat


Coordinadora de Prevenció de Riscos Laborals
Professora Rosa M. Rocabayera Viñas
Biologia, Física i Química
rrocabay@xtec.cat


Professors


Professora Montserrat Artigau Miralles
Conservació i Restauració
martigau@xtec.cat


Professora Àngels M. Balliu Badia
Conservació i Restauració
mballiu@xtec.cat



Professora Lídia Balust i Claverol
Conservació i Restauració
lbalust@xtec.cat


Professora Carolina Biasi Pascual
Conservació i Restauració
cbiasi@xtec.cat


Doctora Lídia Català Bover
Història de l’Art
lcatala4@xtec.cat


Professor Pau Claramonte Villanueva
Conservació i Restauració
pclaramo@xtec.cat

PAS (Administració i Serveis)

Francisco Javier Delmás Mur

Maria Pilar Regi Bernuz / Jessica Ramírez Páez

Jordi Serentill Ventura